Kayseri Evden Eve Nakliyat TAKUBİYA

Nakliyeciler Sitesi
kayseri_evden_eve_nakliyat_tasimacilik_takubiya_evden-eve-tasima_31

Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı ile firmamız, Takubiya Nakliyat eşya taşımacılığının en kaliteli halini her hizmette olduğu gibi villa taşımacılığında da hizmetin en kaliteli ve en odaklı halini eşyalarınız taşıyarak hizmete başlarız.  Müşterilerimizin talepleri bizler için çok önemlidir; hizmet verirken her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve “müşteri odaklı” çalışma anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. Sizlerin istekleri doğrultusunda, istediğiniz saatlerde hizmet vermekteyiz. Villa taşımacılığında da evden eve nakliyat işleminde olduğu gibi eksperimiz tarafından planlama yapılır. Eksperimiz istediğiniz bir vakitte evinizi ziyaret eder. Eşyaların sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalajlama  & paketleme materyali seçimini yapar, eşyaların hangi sistemle taşınacağına karar verir, taşıma işleminin hangi araçla yapılacağına karar verir. Bir rapor hazırlar, rapora göre görev dağılımı gerçekleştirilir. De’ monte edilmesi gereken eşyalarınız de’ monte edilerek kutulanır. Ücretsiz olarak sigortaladığımız eşyalarınız kutulanarak hava kabarcıklı naylona sarılır ve uzman kadromuz tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli araç seçimi, paketleme işleminin düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Bu noktada firmamız en doğru seçim olacaktır. Eşyalarınızın sigortalanması, siz değerli müşterilerimizin eşyalarının taşınma sürecinde eşyalarınıza zarar gelmesi halinde eşyalarınız değeri kadar ücretini, eşyanın ilk hali değeri ücretini ödeyerek içiniz daha rahat bir taşıma süreci olarak yaşamınızı sağlar! Sadıkoğlu evden eve nakliyat müşteri memnuniyeti ile birlikte bugünlere hizmet ve siz değerli müşterilerimiz ile birlikte gelmiştir.

Değerinde hizmet, profesyonel bir ekip, zamanın da taşımacılık …

kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 13
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 31
şehirlerarası nakliyat
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 17

sıkça sorulan sorular

Takubiya Nakliyat ailesi olarak tüm villa taşımacılığı hizmetlerinizde değerli yada değersiz olsun en ufak çöpünüze kadar sigortalama hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm sigortalama hizmetlerini güvenceniz adına sizlerin adına yapıp tarafınıza poliçenizi ulaştırmaktayız. Takubiya Nakliyat ailesi olarak; yıllardan beridir ALLİANZ firması ile çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda büyük bir titizlik ile hareket eden firmamız, müşterilerinin mağdur olmaması için elinden geldiğince profesyonel hareket etmektedir. Firmamızı aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Villa taşımacılığı ne kadar sürmektedir?

taşınacak eşyanın miktarı, gideceği mesafe ve istenilen hizmet şekline göre değişkenlik göstermektedir.

Villa taşıma fiyatları ne kadardan başlamaktadır?

en dip rakamlar 3000 TL’Den başlamaktadır. Yapılan inceleme sonucunda net bir şekilde fiyat ortaya çıkmaktadır.

Villa taşıma hizmetlerinde hangi sigorta firması ile çalışıyorsunuz?

firmamız tüm villa taşıma hizmetlerinde ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır

Villa taşımacılığında hangi hizmetleriniz var?

Mobilya, Beyaz eşya, elektrik gibi tüm ev taşıma hizmetlerinde gerekli görülen ihtiyaçlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İstanbul’da villa taşımacılığı hizmetlerinde en iyi firmalar hangisidir?

İstanbul’da villa taşımacılığı hizmetlerinde en iyi firmalar sorusuna doğru cevabı https://www.colakogullari.com.tr sayfasına girerek bulabilirsiniz.