Kayseri Evden Eve Nakliyat TAKUBİYA

Nakliyeciler Sitesi
kayseri takubiya nakliyat evden eve tasimacilik slider 2 1

Sigortalı Nakliyat

Sigorta yaptırmak büyük bir güvencedir. Aracımızı alır almaz sigortasını yaptırırız. Yine aynı şekilde işe başlar başlamaz sigortamız da başlamaktadır. Yapılan sigortalar sayesinde maddi ve manevi olarak birçok haklarımıza sahip olabilmekteyiz.  Aynı şekilde ev taşırken de sigortalı hizmetlerden faydalanarak kendimizi garantiye alırız. Bu konuda sigortalı taşımacılık yapan firma olarak müşterilimizin tüm mağduriyetlerini gidermekte olup, hizmet anında yaşanan tüm maddi olumsuzlukları çözüme ulaştırmaktayız. Günümüzde özellikle tercih edilen bu hizmet eşya sahiplerinin gözleri arkada kalmadan taşınmalarını sağlamaktadır.

Çok sık rastlanılan bir durum olan eşya kırılması ve çizilmesi eşya sahiplerini fazlası ile üzmektedir. Farklı nedenlerden kaynaklı olarak taşınmalar sırasında yaşanan bu durumun üstesinden gelmek için büyük bir nimet olan sigortalı taşımacılık hizmeti uzun zamanlardan beri firmamız tarafından sunulmaktadır. Eşyalara yapılan sigortalar sayesinde taşınma sırasında ya da araç içerinde ulaşım anında yaşanan sıkıntılar sigorta tarafından karşılanarak müşteri mağduriyeti ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede eşya sahiplerinin de ceplerinden ekstra paralar çıkmayacağı gibi gereksiz can sıkıntısı da yaşanmamış olmaktadır.

Herkesin hayattan beklentisi farklı olduğu için arzu ettikleri hizmetlerden beklentileri de farklı olmaktadır. Zamanının ve parasının kıymetini bilen işiler alacakları hizmetlerin profesyonel olmasına ve onlara hiçbir mağduriyet yaşatmayacak olmalarına özen göstermektedirler. Firmamız bu şekilde düşünenler için Kayseri’de sigortalı taşımacılık hizmeti sunmakta olup, bu sayede kendilerini tercih eden kişilerin kafası rahat olmaktadır.

İçiniz rahat olsun, emin ellerdesiniz …

kayseri takubiya nakliyat evden eve tasimacilik slider 3
kayseri takubiya nakliyat evden eve tasimacilik slider 4

Sigortalı Nakliye Hizmetinin Avantajları

Kayseri Sigortalı nakliyat hizmeti için tercih edebileceğiniz, nitelikli ve özenli çalışan firmamız üstün hizmetler sağlar. Her zaman beğenilecek işlere imza atan personelimiz ile yeterli desteği sunarak sizlere yardımcı oluyoruz. Taşımacılık konusunda tüm yenilikleri takip eden firmamız asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmeti verir. Sigortalı nakliye hizmeti sayesinde eşyalarınız önceden incelenerek en doğru fiyatlarda sigortalanır. Böylelikle istenmeyen herhangi bir sorun yaşandığında, eşyalarınızın başına bir şey gelirse mağdur olmanız önlenmiş olacaktır. Birçok kişinin de tercihi olan firmamız da yeterli tüm ekipmanlar kullanılarak hizmet güvenilir hizmet sağlanır. İşinde ehil ve uzman personel ile çalışarak nakliyat hizmetini dikkatli şekilde yapmaya devam ediyoruz. İsteyen herkes için kolaylıkla hizmet verilerek mesafe fark etmeden her yere nakliyat hizmeti sağlıyoruz.

sıkça sorulan Sorular

Kayseri Sigortalı nakliyat hizmetini ekibimiz ustalıkla yaparak eşyaların taşınması konusunda profesyonel kalitede hizmet verir. En çok sorulan sorular aşağıda sırlanmıştır.

  • Sigortalı taşımacılık hizmeti nasıl yapılır?

Eşyalar taşınmadan önce gelip inceleme yapan ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınız sigortalanır.

  • Taşımacılık işlemleri hangi araçlar ile yapılıyor?

Geniş ve büyük nakliye araçlarımız ile tek seferde hizmet sağlanır.

  • 3- Ambalajlama hizmeti nasıl yapılır?

Eşyalar taşınmadan önce paket ve uygun koliler ile ambalajlama hizmeti yapılır.

  • Sigortalama hizmeti güvenilir mi?

Etik çalışma ahlakına sahip elemanlarımız güvenilir bir şekilde eşyaların gerçek fiyatlarına sigortalanması işlemeni yerine getirir.

  • Nakliye öncesinde hazırlık olarak neler yapılır?

Hazırlık olarak eşyaların sigortalanması ve doğru ambalajlar paketlenmesi sayılabilir. Tüm işlemler isinin ehli personellerimiz tarafından yerine getirilir.

Bu web sitesi size daha iyi hizmet verebilmek için çerezlerden yararlanmaktadır.