Kayseri Evden Eve Nakliyat TAKUBİYA

Nakliyeciler Sitesi
IMG 20220202 WA0096

Ofis Taşımacılığı

Kayseri Takubiya Nakliyat ofis taşımacılığı & büro taşımacılığı için hizmeti biraz daha geniş kapsamlı düşünerek her evrağın sizin için önemli olduğu kadar bizim içinde önemli olması prensibi ile ofis taşımacılığı hizmetine başlar! Ücretsiz eksperin ofisinizde ki keşfini daha kapsamlı bir liste halinde bize ulaştırmasını sağlarız! Evrak dizilimi, sıralanmış tarihli evraklar, her personel kişi masa ve özel yerinin düzeni, müdür veya müdür yardımcısı gibi üst seviye personelinin önemli toplanmış belge gibi toplanmış olan evrakların toplulukları gibi her ince ayrıntıya dikkat ederek, ücretsiz eksperimizin listesine eklenir!

Bizde listede ki her kısmı kutulama, ambalajlama, hava kabarcıklı naylonlar ile sarıp paketlediğimiz eşya veya belgeleri sırasına göre aracımıza dizerek sıra sıra taşıma dahi olsa kısım kısım ayırarak taşıma yaparız. Ofisteki en küçük kaleme dahi önem vererek taşıma işlemini başlatırız! Taşıma işlemi sonrasında yeni ofis veya büronuza getirdiğimiz eşyaları, yine eski düzeneğine göre her personelin ayrı yeri, evrakları ve  eşyalarının dizilimini yaparak hizmeti devam ettiririz. Müdür veya müdür yardımcısı gibi üst düzey personel odalarına yine aynı hizmet şeklinde yerleştirdiğimiz evrak ve eşyaların düzenine dikkat ederek hizmetimizi sonlandırmış oluruz. Hizmet sonrası ofis sahibi gözünden bakılarak işlem tamamlanmış ise hizmeti gerçek haliyle kalite içinde bitirmiş oluruz. Ofis taşımacılığı dikkati Sadıkoğlu nakliyat’ın önemli bakış açısındandır.

Ev değil, herşeyi taşıyoruz …

kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 14
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 26
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 1
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 20

ofis taşımacılığına uygun araçlar

Kayseri Ofis taşımacılığı için farklı kapasitelerde güvenilir taşıma araçlarımız le sağlanır. Her eşyanın güvenle nakledilmesi için araçların bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız araçları, düzenli şekilde bakımları yapılan uzak yolda emniyetli nakliyat hizmeti sunacak araçlardır. Firmamız taşıma elemanları ve şoförleri alanında uzman kişilerdir. Nakliyat araçlarını kullanan şoförler, tecrübeli ve uzak yol taşımacılık becerisine sahiptir. Nakliyat araçlarının güvenli şekilde eşya taşımacılığı yapabilmesi için sarsıntıyı en aza indiren süspansiyon sistemi bakımlarının da yapılması gerekir. Firmamız araç bakımlarını sık aralıklarla yapan ve yeni araçlarla eşya taşımacılığı yapan firmalardandır.

Takubiya Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti için, önem verilen hususlara dikkat ederek çalışıyoruz.

sıkça sorulan sorular

Kayseri Ofis taşımacılığı konusunda en sık karşılaşılan sorulara kısaca değinmekte yarar vardır.

  • Sigortalı taşımacılık hizmetiniz bulunur mu?

Ofis gibi her türlü yaşam alanı için sigortalı taşımacılık hizmeti sunarız.

  • Nakliyat firması belirlerken nelere dikkat edilir?

Sektörde önerilen ve olumlu müşteri yorumları almış olan firmaların tercih edilmesi önerilir.

  • Ofis eşyalarının hasarsız taşınması için neler yapılır?

Önceden yapılacak hazırlıklar son derece önemlidir. Geniş içerikli ve sağlam taşıma kolileri  ile nakliyat hizmeti sunulur.

  • Ofis taşımacılığı için asansörlü sistemleriniz mevcut mu?

Ofis taşımacılığında asansörlü sistemlerimiz ile profesyonel nakliyat hizmeti sunarız.

  • Taşıma sözleşmesi yapmak mümkün mü?

Her türlü hizmetin yazılı olarak taahhüt edildiği taşıma sözleşmemiz hazırlanır.

  • Kayseri de ofis taşıma fiyatları (ücret) ne kadar?

Her türlü hizmetin durumuna göre değişmektedir. Kayseri’nin en uygun taşıma firması biziz.