Kayseri Evden Eve Nakliyat TAKUBİYA

Nakliyeciler Sitesi
IMG 20220218 WA0008

Evden Eve Taşımacılık

Kayseri’de evden eve taşımacılık ve nakliyat sektörünün güvenli adresi olan Takubiya Nakliyat – Taşımacılık, hizmetinin bilincinde davranarak taşımacılık hizmetini sürdürmektedir!  Taşınacak eşyaların, taşındığı alandan  yeni nakil edilecek yere kadar tüm hizmet içi kalitesini yüksek seviyede tutarak taşıma hizmeti sonrasında müşteri memnuniyetini yükseltmeyi hedefler. 

Taşınacak eşyaların adresi müşteri tarafından belirtilmesi sonrasında eve gönderilen ücretsiz eksperin ev kontrolü, ev planlaması, hangi malzemelerin taşıma hizmeti içerisinde daha çok kullanılacağı, kaç adet araç gerektiği keşfini yapması sonrasında tarafımıza getirdiği rapor halinde bizde belirtilen listeye göre uzman kadromuzla birlikte yola, taşınacak adrese doğru gideriz. Adrese gelmemiz sonrasında listeye göre taşınacak eşyalar asansörle taşınıyorsa asansörü kurar ve güvenliğini test ederiz. Taşınacak eşyaları siz değerli müşterimizin sadece kendi değerli eşyalarını aldıktan sonra tüm eşyaları türüne göre paketleriz. Hava kabarcıklı naylonlar ile güvenliği daha çok yükselterek birer birer aracımıza taşırız. Uzman marangoz ve mobilyacılar tarafından; gardırop, komedin, raf gibi eşyaların de’ montajı yapılır paketlenir aracımıza sıralı halde taşınır. Tüm eşyalar araca taşınıp yerleştirildikten sonra son  kontroller yapılır ve eşyalar  yeni adrese doğru yol  bilgisi ile gidilir. 

Yeni adrese gelip dikkatli bir şekilde yanaşıp asansör veya klasik elde taşıma yöntemlerini belirleyen Kayseri Takubiya Evden Eve Nakliyat eşyaları yeni adrese yerli ve düzenli halde taşımaya başlar. Taşınan eşyalar her oda için tek tek ambalajlarından çıkartılarak düzenli ev hali olarak yerleştirilir. Müşteri gözünün görmesi sonrasında tüm hizmetimizi müşteri memnuniyeti ile tamamlamış oluruz! 

Takubiya Evden Eve Nakliyat hizmetinin en doğrusunu ve en kalitelisini her zaman önde tutmuştur! 

Taşıma sektöründe lider firma olan Takubiya Nakliyat sizler için her zaman daha iyisi olmuştur ..

kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 11
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 7
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 10
kayseri evden eve nakliyat tasimacilik takubiya evden eve tasima 3

güvenli nakliyat için sözleşme yaptırın

Kayseri Evden eve nakliyat işlemini yapan tüm çalışanlarımız özenli bir şekilde eşyaları nakliye araçlarımıza yerleştirir. Geniş ve büyük nakliye araçları kullanarak hizmetlerimizi özenle gerçekleştiriyoruz. Takubiya Nakliyat firması olarak en iyi ve geniş nakliye araçlarını kullanarak hizmet veritoruz

Evden eve taşımacılık hizmetleri hassasiyet gerektiren hizmetlerden olduğu için yeterli desteği sunuyoruz. Hizmetlerimizi vermeden önce oluşturulan sözleşmeler sayesinde hizmetler kusursuz bir şekilde verilir. Yapılan sözleşme hem sizin hem de firmamızınız hiçbir şekilde mağdur olmayacağı maddelerden oluşur. Profesyonel kalitede hizmetlerimizi sizlere sağlayarak eşyalarınızı belirttiğiniz adrese nakliye diyoruz. Sözleşmede belirtilen gün ve saatte, belirtilen kadar eleman ile evinize gelerek eşyalarınızın taşınma hizmetini veriyoruz.

Evden Eve Nakliya sıkça sorulan sorular

Kayseri Evden eve nakliyat hizmeti verirken sizlerin talepleriniz göz önünde bulundurarak gerekli planı oluşturuyoruz.

  • Evden eve nakliyat hizmeti nasıl yapılır?

 Eşyaların hazırlıkları ambalajlama ve kolileme hizmetleri tamamlanarak yeni adresine taşınıp yerleştirilmesidir.

  • Nakliyat hizmetini sözleşmenin önemi nedir?

Sözleşme sayesinde alacağınız hizmete dair güvenceniz oluşturulmuş olur.

  • Nakliyat süreci ne kadar zamanda gerçekleşir?

 Taşınması gereken eşyaların en kısa sürede yeni adresine ulaşmasını sağlıyoruz. Sözleşmede belirtilen süreler baz alınarak gerekli, hizmet verilir.

  • Nakliyat işlemi hangi araçlar ile yapılır?

Geniş ve büyük nakliye araçlarımız ile konforlu şekilde eşyalarınız taşınır. Araçların kapa kasa olmaları eşyalarınıza korunak sağlar.

  • Ambalajlama ve paketleme işlemleri hangi malzemeler ile yapılır?

Uygun malzemeler ve paketler ile ambalajlama ve kolileme hizmetleri yaparak nitelikli şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Ambalajlar eşyanı türüne göre zarar engelleyici olacak şekilde seçilir.

  • Evden eve nakliyat hizmeti maliyeti ne kadar?

 Uzmanlarımız aracılı ile eşyalarınızı yerinde görüp, istinelen hizmete ve eşya yüküne göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

  • Evden eve nakliyat hizmeti pahalı mı?

 İhtiyaçlar doğrultusunda ve Kayseri bölgesinde en uygun fiyata evden eve taşıma yapıyoruz.