Takubiya Nakliyat

kayseri takubiya nakliyat eşya depolama hizmeti

Eşya Depolama
Kayseri Eşya Depolama Hizmeti günümüz şartlarında yüksek talep gören bir hizmet olmaktadır. Eşya Depolama Hizmetini siz değerli müşterilerine geniş ve profesyonel depolama alanları, depolama sektöründe profesyonel ve uzman personelleri, yılların deneyimi ile sunan Kayseri Takubiya Eşya Depolama Hizmetleri firması Eşya Depolama Sektörüne yön veren lider firmadır. Siz değerli müşterilerinin tüm depolama taleplerine karşılık veren Kayseri evden eve nakliyat Eşya Depolama Hizmetleri firması kurumsal yapısı ile dikkat çekmektedir. Farkın dalık yaratan hizmetlerin adresi olan Takubiya Eşya Depolama Hizmetleri firması siz değerli müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetlerine her geçen gün yenilik katmaktadır.

eşya depolama

Kayseri Takubiya Nakliyat Eşya Depolama Hizmeti

Kayseri Depolama hizmet taleplerinizde Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ile planlı işleyişi sağlayan Kayseri ev eşyası depolama Hizmetleri firması eşyalarınızın cinsine, miktarına, büyüklüğüne göre ayrı ayrı depolama hizmeti planı çıkarmakla birlikte eşyalarınızın depolanacağı süre ve depolama sürecindeki dış etkenlerden etkilenmemesi için hangi tür malzemeler ile paketleneceğini siz değerli müşterileri ile birlikte planlamaktadır. Müşteri odaklı çalışma bilinci ile hareket eden Kayseri Depolama hizmetleri firması Eşya Depolama Hizmetleri Sektörüne yön veren yenilikçi lider firmadır. Kayseri ev depolama hizmetleri sektörüne yıllardır kattığı değerleri ile lider konumda bulunan Kayseri Depolama Hizmetleri firması her geçen gün hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımaktadır.

Eşya Depolama Hizmetlerine dair sayısız bireysel ve kurumsal referansa sahip olan Kayseri Depolama Hizmetleri firması Sahip olduğu sayısız bireysel ve kurumsal referansları ile de Eşya Depolama Hizmetleri sektöründe güven veren firma konumundadır.

DEPOLAMA SIRASINDA AŞAĞIDAKİ İŞLEMLER GERÇEKLEŞTİRİLİR
1.Depolanacak bütün eşya ambalajlanır
2.Eşyanın sigortası yapılır
3.Depolama nakliyesi yapılır
4.Depo içinde eşya ambalajlı bir şekilde bırakılır

Kayseri de bulunan kendisine ait 450 m2 KAPALI depolama alanı ile depolama konusunda güvenilir ve uzmandır.

Eşyanın iyi saklanması, yangından korunması düzeneğine sahip tesis donanımı ve düzenek mevcuttur, Her türlü ürün için özeliklerine göre çağdaş koşularda depolama olanağına sahip
Depo hizmeti verilmektedir,
Takubiya Nakliyat, müşterilerine ihtiyaçlarını uygun artı değer yaratan Çözümler sunmaktadır,

DEPOLAMA İŞLEMİNİ SONLANDIRMAK İSTEDİĞİNİZDE

1.En az bir haftadan öncesinden haber veriyorsunuz
2.Eşyanızın nakliye. Si aynı ambalajla yapılır
3.Yeni evinizde ambalajlama sökülür
4.Gerekli montesi ve yerleştirilmesi yine kendi ekipmanlarımız tarafından yapılır

Kayseri Eşya Depolama Ücretleri

Profesyonel Kayseri ev eşyası depolama ücretleri ev içinde bulunan eşyaların yoğunluğuna göre hesaplanır. Bu ücretlerin belirlenmesi için kesinlikle ücretsiz ekspertiz elemanı yerinde belirler. Eşyaların tamamen ambalajlanması firmamız elemanları tarafından yapılmaktadır. En uygun eşya depolama ücreti için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Eşyalarınızı depomuza teslim etmeden önce eşyanızı teslim edeceğiniz firmayı daha yakından tanımak o firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istersiniz. Bu amaçla ön görüşme ya firmamız ofisine gelerek ya da firmamız yetkilisi sizin evinize gelerek birebir görüşme yapmak hem sizin hem de firmamızın birbirimiz hakkında kanaat sahibi olmamıza yarayacaktır. İlk görüşmeden sonra evinize gelen firmamız eksperi eşyalarınızı yerinde görerek evinizde ortalama kaç metreküp eşya olduğunu, eşyalarınızın kalitesine ve yoğunluğuna göre nasıl ve ne tür ambalaj malzemeleri kullanılarak kalıcı ambalaj yapılacağına karar verip, buna göre paketleme ve eşyalarınızın depomuza taşınması, aylık depolama masrafınızı ne kadar olacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Sizde bu bilgiler ve firmamızın güvenirliğini de değerlendirerek eşyalarınızın firmamız deposunda depolanıp depolanamamasına kararınızı verirsiniz.

Kayseri depolama Hizmeti almak ve kiralamak için çok farklı nedenleriniz olabilir.
Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur.

Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Eğer eşyanızı birkaç gün depolanması gerekiyor ise bu hizmeti evden eve nakliyat firmanızdan almanız daha uygun olacaktır. Firma hem eşyayı taşıma hem de depolama için fiyatlama yapacağı için eşya taşıma veya depolama için firmadan indirim isteyebilirsiniz.

Firmaların büyük çoğunluğu bu teklife sıcak bakacaklardır. Eşyanızı teslim ederken firma ile bir eşya listesi hazırlayın ve karşılıklı olarak imzalayın.

Bu eşyanızın eksik gelmesi veya kaybolması durumunda firmaya o eşyanızı teslim ettiğinizi kanıtlayacak bir belgedir.

Bu web sitesi size daha iyi hizmet verebilmek için çerezlerden yararlanmaktadır.